Hakkımızda

Aydın's Yemek

Hakkımızda

Aydın’s Yemek alanında yetkin belgelere sahip aşçılar, aşçı yardımcıları ve komilerden oluşan, samimi duyguların el emeğine karıştığı, anne eli değmiş gibi ev yemekleri lezzetlerini sizlerle buluşturuyor. Firmamız düğünlere, sünnetlere, mevlütlere ve tüm organizasyonlara cemiyet yemekleri yaparak sizlere kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunmaktadır. Gayemiz deneyimli çalışanlarımız ve eşsiz lezzetler ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. Sizlere özenle sunduğumuz yemeklerimizi, birbirinden leziz ve hiç bir yerde bulamayacağınız değişik tatlar için "Aydın’s Yemek"te buluşalım!

Kalite Politikamız

Ulaştığımız tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayarak müşteri memnuniyetinin sürekliliğini garanti etmek ve memnuniyet oranını arttırmak... Tüm çalışanlarımızın katılımını sağlayarak, tüm işleri ilk seferinde ve her seferinde tam zamanında yapmak... Sürekli eğitim, gelişim, iyileştirme için çalışanlarımızın bir ekip ruhu içerisinde dürüst, hoşgörülü, saygılı ve özverili çalışma ortamının hazırlanması... Gelişmiş teknolojik koşullarda, hijyenik ortamda, Türk Gıda Kodeksi’nin ilgili tebliğlerine uygun üretim yapmak... Türk damak lezzetini en iyi seviyede sunmak ve bu doğrultuda gıda güvenliği ve yönetim politikası kurallarını yerine getirmek şirketimizin kalite politikasıdır.

Aydın's Yemek
Aydın's Yemek

Vizyon Politikamız

Güvenilirliği ve kalitesi ile örnek alınan, tüketici haklarına daima saygılı, Türk damak lezzetinin en üst düzeyde kaliteden taviz vermeden sağlamak... Takım çalışmasına inanan, hedeflere çalışan üretken kadroya sahip, kendi sektöründe tüketicinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde sağlayabilen bir kurum olmak... Sürekli gelişen teknolojiyi ve lezzetin güvencesini takip eden lider bir firma olmak... Toplu Yemek sektöründe etik değerlerden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile bütün müşterilerimizi referans tutarak, nitelikli ve eğitime açık personellerimiz ve pozitif enerjimiz ile müşterilerimiz ile bütünleşerek sektörümüzde en iyisi olmak şirketimizin vizyon politikasıdır.

Misyon Politikamız

İşletmenin her kademesinde sürekli gelişerek yemek kalitesini ve lezzetini en iyi seviyede artırmak... Bilgi birikimi ve teknolojiyi kullanarak daima en kaliteli hizmeti vermek... Ülkemizin ekonomisine en iyi seviyede katkıda bulunmak... Sektör standartlarının yükselmesine katkıda bulunmak... Daima yenilikçi olmak... Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak... Halkımızın "Can Boğazdan Gelir" deyimine en iyi derecede sahip çıkmak... Hizmet vermekte olduğumuz cemiyetlere toplu yemek sektörümüzde güven ve saygınlığı temsil eden inanışımızı sürdürmek şirketimizin misyon politikasıdır.

Aydın's Yemek

Aydın's Yemek olarak düğün, nişan, piknik, kokteyl, eğlenceler ve diğer tüm özel günleriniz için arzu ettiğiniz menüyü bütçenize uygun olarak hazırlayıp servisini yapabiliriz.

Hemen Arayın!

Aydın's Yemek

Aydın's Yemek olarak tıpkı evde hazırlanan bir yemeğe gösterilen özen gibi, biz de hazırladığımız tüm yiyeceklere aynı özeni göstermekteyiz. İnsan sağlığı için gereken tüm koşulları sağlayarak, kaliteli ve taze gıdalar kullanarak lezzetli yiyecekler üretmek ana ilkelerimizdendir.


Whatsapp Canlı Destek